КАВА «ПІБЕРІ». В ЧОМУ ЇЇ ОСОБЛИВІСТЬ?

КАВА «ПІБЕРІ». В ЧОМУ ЇЇ ОСОБЛИВІСТЬ?
11 сентября 2019

Якщо Ви поціновувач кави, або кавовий ентузіаст, ймовірно серед звичного асортименту кавових сортів Вам траплялися сорти з літерами «РВ» в кінці назви. Що вони означають? Це аромат? Особливий тип кавових зерен? Спосіб приготування кави?

Яка таємниця зашифрована під літерами «РВ»?

Читайте далі, щоб зазирнути за лаштунки кавового виробництва і дізнатися все необхідне про неординарні кавові зерна, які маркують «РВ/peaberry» (і до речі читаються як «ПіБі/ пібері»).

 

РВ – МУТАЦІЯ КАВОВОЇ ВИШНІ?

90-95% кавових зерен, з яких Ви готуєте свій улюблений напій, являються двійнятами. Так, в більшості випадків в одній кавовій вишні дозріває два зерна, які дивляться один на одного і мають плоску поверхню. Однак зрідка в кавовій вишні дозріває одне зерно, воно набуває круглої форми, схожої до гороху, звідси і походить назви «РВ, peaberry – анг. горох». Під час збору врожаю такі кавові вишні зовнішньо не відрізняються, і лише після обробки кавових вишень зерна РВ вручну сортуються для подальшого виробництва. Вони круглої форми та набагато меншого розміру, ніж їхні брати-двійнята. Така аномалія відбувається серед сортів як арабіки, так і робусти.

ЩО ОСОБЛИВОГО В СОРТАХ РВ?

Будьте обережні: якщо Ви спробуєте сорти РВ і вони Вам сподобаються, Ви можете стати РВ-фаном на все життя. Звичайно, якщо Ви запеклий кавоман, то можливо варто ризикнути?

Одним з аргументів, чому сорти РВ мають кращий смак та стійкий аромат, полягає в тому, що завдяки круглій формі зерна обсмажуються рівномірно і краще поглинають тепло.

Ще один аргумент – відмінний контроль якості. Виробники та фермери з особливою уважністю збирають та сортують зерна РВ та відокремлюють їх від звичайних зерен, забезпечуючи тим самим вищий рівень якості. А ось любителі сортів РВ та деякі професійні грейдери вважають, що зерна РВ отримують всі поживні речовини кавової вишні і не діляться ними з іншим зерном, а також містять більше кофеїну та солодші на смак.

 

 Ми з гордістю пропонуємо найширший асортимент сортів РВ в Україні, а це більше 10 сортів з Танзанії, Бразилії, Колумбії, Кенії, Ефіопії, Замбії, Зімбабве, Індії, Малаві, Мексики, Перу та Папуа-Нової Гвінеї. Телефонуйте або замовляйте онлайн з доставкою до будь-якого куточку України!

 

Весь асортимент кави РВ дивіться в КАТАЛОЗІ КАВИ.

 

Про компанию

ООО "Украинская кофейная компания ЛТД" - производитель натурального кофе свежей обжарки.

Мы импортируем зеленый кофе с разных куточков мира и уже в Украине ежедневно обжариваем кофейные зерна на сертифицированном производстве, применяя современные технологии, которые соответствуют лучшим мировым стандартам.

В нашем ассортименте высококачественный кофе с лучших плантаций Азии, Африки и Латинской Америки, а также разные виды классического и ароматизированного чая. 

ПОДПИШИСЬ
Узнайте первым наши новости и акции!